Přeskočit na obsah

Pouzdra na mobily jsou nejen naprosto senzačním a nezbytným ochráncem vašeho elektronického mazlíčka, ale mohou být také skvělým módním a praktickým doplňkem.Sháníte pouzdro na iPhone SE a nevíte, podle čeho si vybrat to pravé. Je nutno uvažovat pragmaticky.Pouzdro na iPhone SE jako jeho ochrana bude  důvod číslo jedna, proč ho mít a používat. Přiznejme si,  komu z nás někdy nespadl telefon na zem. Kvalitní pouzdra tyto pády skvěle ztlumí . Přestože vám pravděpodobně žádný výrobce nezaručí stoprocentní ochranu před prasknutím zadní strany nebo displeje, fakt je ten, že kryt na mobil ochránil před opravou nejeden telefon. Díky těmto preventivním opatřením navíc pomáháte chránit životní prostředí.

Jaký typ pouzdra na iPhone SE zvolit

Na trhu nalezneme pro iPhone SE tři základní typy krytů na mobil.

·        Zadní kryt

Nejběžnější typ obalu na mobil. Pokrývá záda a rámečky iPhonu SE

·        Knížkový obal

Nebo takzvaný flip case. Tento obal má pevná záda, ke kterým je upevněn kryt displeje s otevíráním na magnet. Před odřením tedy chrání i předek telefonu a navíc působí elegantně.

·        Super odolná pouzdra

Pokud pracujete v terénu a víc než na designu vám záleží na ochraně telefonu, zvolte typ super odolného pouzdra, které je kombinací několika druhů materiálů pro maximální ochranu.

Pouzdro jako doplněk

Skloubit praktičnost a design je požadavek, který na zboží klademe stále více a více. Pouzdro na mobil dnes pro většinu lidí není pouze praktickou komoditou, nýbrž módní záležitostí vyjadřující jejich  já. Lze  si vybírat z široké škály barevných provedení, ať už jde o průhledné, jednobarevné či kryty s motivy.

Pokud chcete v davu vyniknout ještě o trochu více, můžete zvolit kryty s kamínky, třpytky a dalšími ozdobami, které se v e-shopech na interneu nabízí. Velkým hitem jsou také kryty značkové nebo s integrovanou přísavkou pro snadnější selfies a videa.

Dalším skvělým doplňkem jsou pouzdra s páskem na zápěstí nebo přes rameno, které mají i místo na kreditní kartu a doklady, a poslouží vám tak místo malé kabelky.

Materiály

Čím tvrdší a silnější materiál, tím větší ochranu pouzdro iPhonu SE poskytne. Je pouze na vás, který z použitých materiálů vyhovuje vašim požadavkům a preferencím. Mezi ty nejpoužívanější patří:

·        Silikonový

Nejběžnější, často v průhledné barvě. Je tenký a krásně obkresluje tvar vašeho iPhonu.

·        Kožený

Elegantní obal na mobil z pravé nebo umělé kůže s kapsičkou na doklady či kreditní kartu si oblíbili zejména muži.

·        Tvrdý plast a polykarbonát

Ochrání vás iPhone o něco víc než obyčejný silikonový. Existuje několik způsobů úpravy jeho povrchu pro co nejvyšší komfort při manipulaci s telefonem.

·        Dřevěný

Méně časté obaly ze dřeva patří mezi novinky. Telefon dobře ochrání a k tomu jsou  stylové. Nevýhodou může pro někoho být přírodní materiál, díky který  je kus od kusu odlišný a vám tak může přijít trochu něco jiného, než jste si objednali.

Pohodlnější sportování

Pokud rádi sportujete, jistě oceníte doplňkový sortiment v podobě brašen na rám kola nebo běžeckých pouzder, které se nejčastěji umisťují na paži nebo kolem pasu. Budete mít svůj iPhone SE po ruce, ale zároveň vám nebude překážet a sportování se pro vás tak stane komfortnějším.

Svět internetu nabízí nespočet barevných variací, tvarů a materiálů pro ochranu vašeho mobilu. Vedle obalů nezapomeňte také na ochranná sklíčka nebo fólie, Budete tak mít svůj mobil v bezpečí a ušetříte peníze se výměnu displeje, rámečku či zad.

Jaký typ a materiál pouzdra na mobil je váš favorit? Podělte se s námi o váš názor!

Mykola Kulhánek