Přeskočit na obsah

Alternativou pro zdravé stravování může být i krabičková dieta. Levně, zdravě a kvalitně se stravovat je totiž možné. A to bez starostí a s vyváženým jídelníčkem, který zahrne celý váš den – od snídaně přes oběd až po večeři, dokonce se postará i o svačiny. Za cenu, která je menší než ta, jež byste utratili za porci v restauraci. Také ušetříte svůj čas a zlepšíte své stravování.

 

Krabičkovou dietou levně, nenásilně a zdravě změníte své stravovací návyky

Zkoušeli jste zhubnout pomocí radikálních diet? Podařilo se vám to, ale jen na určitou dobu? Nebo to skončilo úplným nezdarem? Radikální diety totiž nejsou řešením. Nejsou zdravé ani pro tělo, ani pro duši. Co to zkusit jinak?

 • Krabičková dieta je dělána tak, aby bylo jídlo vyvážené, pestré a přitom chutné.
 • Naučíte stravovat pravidelně. Což je jedním z důležitých bodů správného a efektivního hubnutí.
 • Správné kalorické nastavení vašeho jídelníčku bude nastaveno experty.
 • Cena jedné porce je srovnatelná ne-li levnější než návštěva restaurace.

Kvalitní alternativa ke stravování v restauracích existuje.

Řešíte své obědy hlavně ve formě obědového menu? A povětšinou si dáte něco, co vám chutná, ale podvědomě víte, že to vaší figuře prospívat nebude? Nebo řešíte dilema, zda své peníze vydat za zdravější jídlo, které pro vás ale není dostatečně zajímavé, nebo je raději investovat do jídel, která máte rádi, ale k lepším stravovacím návykům moc nevedou? Popřípadě máte tak vytížený harmonogram, že na obědy vůbec nechodíte?

 

S krabičkami budete mít vždy po ruce chutné a zdravé pokrmy. Stačí je jen ohřát a máte vystaráno. Restaurace můžete vynechat.

 

Udělat efektivní jídelníček na zhubnutí není jednoduché. Zkuste to nechat profesionálům.

Krabičková dieta nemusí být vůbec drahá. Stačí ji přenechat lidem, kteří tomu rozumí a milují svoji práci. Vy získáte čas, který byste jinak ztratili vařením. Zároveň minimalizuje výdaje za různé kurzy a knihy, bez kterých se pro vytvoření správného jídelníčku neobejdete. Také se vyhnete úmornému plánování jídelníčku. Vše už bude naplánováno a připraveno za vás.

 

Co očekávat od krabičkové diety?

 • Vyvážený jídelníček, který bude sestaven podle preferencí a stylu života.
 • Žádné komplikace s tvořením jídelníčku. Jídlo můžete dostávat od pondělí do soboty. Zda si vyberete variantu se třemi, čtyřmi nebo pěti porcemi denně, závisí na vás.
 • Dopravu přímo domu nebo k vyzvednutí na odběrovém místě.
 • Kvalitní a čerstvé suroviny, které pomohou vašemu dobrému trávení.
 • Pokrm dělaný metodou náhlého zchlazení. Inovativní metoda, která zaručí čerstvost.

Máte strach, že je to drahé? Ale vůbec ne. 3 důvody, které je nutné zvážit:

 1. Přísloví říká, že čas jsou peníze. Víte, že přípravou domácí stravy strávíte v průměru 2 hodiny denně? Tento čas můžete ušetřit a dělat něco produktivnějšího než vařit. Proč jej raději nevěnovat sobě, rodině, zájmům nebo třeba kariéře?
 2. Stejným způsobem můžete nahlížet i na přípravu správného dietního jídla. Musíte počítat s dobou potřebnou ke vzdělávání se v této oblasti, náklady na pořízení kuchařských knih, kvalitních potravin nebo s platbami výživové poradkyni, pokud chcete jíst a hubnout kvalitně. Položky se tím budou načítat.
 3. Správné stravování je také investicí do budoucna. V našich střevech existuje ještě jeden svět – svět střevního mikrobiomu. Ten je velmi provázaný s tím, co dáváme do žaludku. Jeho výzkum se dostává více a více do popředí, protože se zjišťuje, že mikrobiom ovlivňuje nejen správné zažívání, ale i náš imunitní systém, a v neposlední řadě dokonce i psychiku.

 

Proto dejte sbohem instantním náhražkám, nekvalitní stravě i dietám, které vašemu tělu spíše ublíží než prospějí. Když budete dávat pozor na to, co jíte, vaše tělo bude vděčné. A vy ten vděk určitě kladně pocítíte.

A co vy? Je pro vás vaření koníček nebo nutnost, které byste se nejraději zbavili?

Mykola Kulhánek