Přeskočit na obsah

Mnoho lidí moc dobře zná viagru, avšak jen minimum z nich má představu, co je vidalista. Jste informováni lépe? Jestliže ne, pak vás následující řádky s ní blíže seznámí. Dozvíte se, komu pomůže, jaké jsou její účinky, a zjistíte, v čem spočívá její výhoda oproti tolik známé viagře. Patříte-li mezi muže, které trápí potíže s předčasnou ejakulací, nebo někoho takového znáte a rádi byste mu napověděli, pak bude tento článek místem, kde získáte odpovídající informace.

 

Kamagra – k čemu slouží a pro koho je určena

Kamagra je lék ve formě tablet na tzv. erektilní dysfunkci, při které dochází k předčasnému vyvrcholení nebo k potížím s vyvoláním erekce. Je vhodná pro každého jinak zdravého jedince, který by rád dosáhl kvalitnějšího a dlouhotrvajícího sexu. Jedná se o moderní alternativu jiných léčiv, jež jsou u nás k dostání pouze na recept. Neměli byste však užívat více jak jednu tabletu denně. Zpočátku je dobré užívat pouze půlku dávky. Některým mužům toto množství stačí dlouhodobě a nemusí vůbec dávku navyšovat.

 

Příčiny potíží s předčasným vyvrcholením

Předčasná ejakulace trápí muže různých věkových kategorií. Netýká se pouze mladých lidí, kteří ještě nemají za sebou až tolik sexuální praxe, ale také starší pánové mohou trpět tímto typem erektilní dysfunkce. Příčiny tohoto problému jsou dány zdravotním a psychickým stavem pacienta i genetickými předpoklady. Velkou roli může hrát například také stres. Lékaři rozlišují dva typy předčasného výronu semene:

 

  1. stenický – objevuje se u mladších ročníků
  2. astenický – postihuje muže bez ohledu na věk

 

První zmíněný typ je častěji rozšířený a dá se snadněji odbourat pomocí různých cvičení. Účinným tréninkem jsou například tzv. Kegelovy cviky. Druhá forma je náročnější na léčbu a spočívá nejen v příliš vysoké citlivosti pohlavního údu, ale také naopak i v případě citlivosti nízké, kdy často dochází k ejakulaci ještě před úplným ztopořením penisu.

 

Jak funguje látka sildenafil ve vašem těle

Naštěstí existují moderní léčiva, která vám s podobnými problémy rychle pomůžou. Účinnou látkou těchto léků je tzv. sildenafil. Ten zajišťuje lepší prokrvení topořivých těles v pohlavním orgánu, jelikož uvolňuje buňky hladkého svalstva kolem krevních cév, díky čemuž dosáhnete stabilní dlouhotrvající erekce. Jedná se o naprosto přirozený proces, který se ve vašem těle děje při při erotické stimulaci.Pamatujte si, že tablety obsahující sildenafil erekci podporují, ale samy od sebe ji nevyvolají; vždy je potřeba nějaký sexuální stimul.

 

Výhoda kamagry oproti viagře

Tablety kamagra a viagra jsou si velice podobné, obě totiž obsahují stejnou účinnou látku, o níž jste si přečetli výše. Jedná se tak v obou případech o léky, které řeší problém s erektilní dysfunkcí. Tak v čem je tedy ta kamagra lepší? Odpověď je prozaická – je cenově výhodnější a také je snadno a diskrétně dostupná. Oproti viagře se totiž dá zakoupit na internetu bez lékařského předpisu. Vy se tak nemusíte nikomu svěřovat se svým citlivým problémem. Abyste si tyto pilulky mohli koupit, stačí vám v podstatě jen připojení k internetu.

 

Pokud jste vydrželi až sem, jste plně seznámeni s tím, co je kamagra. Dozvěděli jste jakou obsahuje účinnou látku, pro koho je určena a jaké je její doporučené dávkování. Zjistili jste také v čem spočívá hlavní rozdíl mezi kamagrou a viagrou. Nyní už víte, jak si co nejsnáze pomoci při potížích s předčasnou ejakulací.

A jak se stavíte k přípravkům na podporu erekce vy? Jste zastánci tradičních metod a dávali byste přednost raději fyzickému tréninku formou kegelových cviků či přerušované masturbace, nebo fandíte spíše moderním lékům? V obou případech budeme rádi, když nám svůj názor sdělíte v diskuzi.

Mykola Kulhánek