Přeskočit na obsah

Co mají společného Dorty a rozvoz Praha? Především pohodlí a rychlost služby, která ušetří čas firmám i jednotlivcům shánějícím sladký zážitek pro oslavu nebo pro důležité setkání. Moderní cukrárny vycházejí tomuto trendu vstříc. Je to totiž výhodné jak pro zákazníka , tak pro ně – třeba v podobě většího počtu objednávek a lepšího klientského servisu.

 

Tip: Proč místo osobní návštěvy cukrárny zvolit raději rozvoz dortů?

Dnešní doba je rychlá. Moderní technologie nám umožňují žít pohodlněji a zároveň stihnout daleko více věcí. Ale úměrně k tomu přibyly také povinnosti. Ale čím více jsme nuceni stihnout, tím méně času a energie nám zbyde.

Představte si situaci, kdy potřebujete rychle zařídit firemní oslavu. S tím se pojí mnoho úkolů jako:

  1. Vytvoření harmonogramu.
  2. Rezervování prostor.
  3. Rozeslání pozvánek.
  4. Zařizování zábavy nebo občerstvení.

Při takovém úkolu se hodí každá chvíle navíc a právě v takovém momentu je rozumné delegovat některé úkoly. Co si pod tímto výrazem můžeme představit? Jde o schopnost předávat povinnosti někomu, kdo je může vyřešit za vás. Vy se zatím soustředíte na úkol, který za vás nikdo jiný vyřešit nemůže. A právě v takové situaci přichází na řadu služby, jako rozvoz dortů v Praze.

 

Chcete raději ušetřit peníze nebo čas? Rozvoz dortů je služba pro zaneprázdněné lidi.

I když máme všichni k dispozici stejný počet hodin, čas lidí není stejně drahý. Pokud jste schopni vydělat 1000 korun za hodinu, bude pro vás lepší investovat dvě hodiny času a zajet si do cukrárny pro dort, nebo raději zaplatíte dopravce, aby vám ho přivezl? Druhá možnost je samozřejmě lepší.

 

Jaké dorty je možné objednat pomocí rozvozu?

Cukrárny se snaží posouvat svoje služby a přizpůsobovat se době. V současnosti si samozřejmě můžeme koupit klasické nebo dětské narozeninové dorty, ale tím nabídka služeb jen začíná. Moderní cukráři dokáží vyrobit opravdové skvosty podle téměř jakékoliv předlohy. Od úžasných svatebních dortů s několika patry přes jedinečné vtipné dorty, doplněné o nejrůznější dortové svíčky a fontány. Fantazii se meze nekladou. Neobvyklé nejsou ani speciální dorty vyhovující různým potravinovým dietám, třeba:

 

Za jakou cenu je možné pořídit kvalitní dort?

Cena se většinou pohybuje mezi 500 korunami a několika tisíci korunami za jeden dort. Dost často se můžeme setkat i s cenou podle výsledné váhy. To se hodí například při výpočtu ceny svatebního dortu. Tady se můžeme řídit snadným pravidlem. Každý host naší oslavy dostane jednu porci, která vychází přibližně na 100-150 g. A pak stačí malá násobilka.

Vezmeme si počet hostů a vynásobíme jej váhou jedné porce. Podle toho získáme odhad výsledné váhy dortu, kterou budeme na naší akci potřebovat. U ceny je také důležité zmínit dopravu. Ta bývá proměnlivá a odvíjí se od konkrétních podmínek každé firmy. Obvykle platí, že od útraty pár set korun až po pět tisíc korun bývá zdarma. Je ovšem více než rozumné, ověřit si případnou cenu dopravy zdarma.

A co si vy myslíte o rozvozu potravin? Je to budoucnost nebo nadbytečná služba? Napište nám komentář.

Mykola Kulhánek