Přeskočit na obsah

Řekne-li se masáž lingamu, většinou si představíme smyslnou stimulaci mužského pohlavního orgánu – penisu. Pravdou ale je, že se vám během ní dostane mnohem více. Svůdnému laskání a dotykům masérky neuniknou další vysoce erotogenní zóny – varlata, prostata a perineum. Právě na poslední jmenovanou (a neprávem přehlíženou) se zaměříme v tomto článku. Proč si i vy masáž perinea zamilujete?

Objevte méně známé erotogenní zóny

Perineum se nachází mezi varlaty a konečníkem. Je to velmi citlivá oblast s mnoha nervovými zakončeními, jejíž stimulace vás může přivést na samý vrchol blaha. Ale ruku na srdce – kvůli svému umístění v blízkosti v análního otvrou si ji většina heterosexuálnich mužů s až takovou rozkoší nespojí. A naprosté minimum pak „dovolí“ svým partnerkám, aby se jich v oněch místech dotýkaly. 

Perineální masáž přitom může být skvělou technikou sexuální stimulace, kterou lze prodloužit trvání vzrušení a jeho intenzitu! To umožní muži zažít zas o trochu jiný druh potěšení, než na jaký je zvyklý. Praktikováním této techniky se dokonce může stát multiorgasmickým.

Jak se provádí masáž perinea?

Mohli bychom ji rozdělit na masáž povrchovou a hloubkovou. V první fázi, kdy teprve dochází k postupnému budování vzrušení, se masérka zaměří na laskání kůže mezi konečníkem a šourkem. Tato oblast je doslova poseta nesčetnými nervovými zakončeními a je obzvláště citlivá také proto, že obvykle není stimulována a představuje tak úplně nový bod rozkoše. 

V další fázi přijde na řadu hluboká masáž, která spočívá ve vnitřní stimulaci tzv. bodu P – prostaty. Tato žláza o velikosti kaštanu se nachází zhruba 5 cm od análního otvoru a je snadno rozpoznatelná na dotek. Masérka jí může stimulovat prostřednictvím sexuálních hraček, či jednoduše prsty gestem „pojď sem“. 

Trocha anatomie – proč jsou perineální svaly důležité pro kvalitní sexuální život? 

Mužské perineum se skládá z 8 perineálních svalů, které jsou uspořádány ve třech rovinách: povrchové, střední a hluboké.

  • V povrchové rovině najdeme zevní svěrač konečníku, povrchový příčný sval perinea, a další dva svaly, jenž se významně zapojují při ztopoření penisu. Právě proto povrchová masáž perinea v rámci tantrické masáže lingamu velmi prospívá kvalitě erekce.
  • Ve střední rovině najdeme vnější svěrač močové trubice a hluboký příčný sval perinea. Ten podpírá prostatu, a pokud se stáhne, přispívá rovněž k erekci penisu.
  • A konečně v hluboké rovině se nachází sval levator ani, který hraje důležitou roli při stahování konečníku a jeho elevaci, tedy činnosti, které jsou klíčové při souloži, resp. penetraci.

Co mít při tomto druhu masáže na paměti 

  • V první řadě zapomeňte na předsudky. Stimulace této oblasti v okolí konečníku není v žádném případě záležitostí jen pro homosexuální muže! Na této části těla není nic trapného nebo nechutného. 
  • Pro větší pohodlí a eliminaci nepříjemného pocitu tření je nezbytné použít dobrý lubrikant. Nebojte se, zkušené erotické masérky na to rozhodně nezapomínají. 
  • Chcete jít ještě dál a zážitek umocnit? Vyzkoušejte lubrikanty s hřejivým nebo naopak chladivým účinkem.
  • Hygiena je velmi důležitá na obou stranách, jak v perineální a anální oblasti osoby, která bude stimulována, tak na straně masérky. Profesionální studia si toho jsou vědoma, proto vám dají možnost osprchovat se, či si užít koupele před samotnou masáží.

Tato masáž je skvělá sama o sobě, nebo může být součástí a doplňkem jiných druhů. Uvolněte se a vydejte se na cestu za maximálním potěšení, které mnozí neznají! Objednávka na pleasure-world.com může být prvním krokem tímto směrem.

Jste připraveni se této nové zkušenosti otevřít? 

Mykola Kulhánek