Přeskočit na obsah

Milovník dámských nohou, tedy kdo ví, co foot fetish znamená, je velmi svérázná kategorie. Ačkoli do ní nespadám, musím říct, že ji chápu. Znáte to nejklasičtější rozdělení chlapů na horňáky a dolňáky? Takže horňáci. To jsou ti, kteří milují ženská ňadra a při setkání nejsou schopni se dívat dámám do očí. Pohled jim totiž – i přes veškerou snahu to nedělat – sklouzává do výstřihu a od něj se ne a ne odtrhnout. Druhá sorta zase potichu obdivuje zadnice. Někteří mají rádi ty macatější, přes které je radost plácnout, jiní  zase štíhlé, krásně v džínách vyrýsované. Může to znít sexisticky, ale ve skutečnosti jde o pouhopouhý popis reality.

Mám jednu neteř nahoře hodně obdařenou. Mužské pohledy jí štvaly, tvrdila, že přes ty prsa jí chlapi vůbec nevnímají. Když jsem šel jednou na její vysokoškolský ples, měl jsem podobný problém. A to je z rodiny!! Jenže ona si schválně vzdala extrémně vyzývavé šaty, takže se její prsa vykukující ven, opravdu nedaly přehlédnout. Dodnes si pamatuji ten dlouhý svůdný dlouhý žlábek, v němž se ztrácela malá perla na zlatém řetízku. Když jsem se soukromě zeptal, jestli to nepřehnala, rázně odpověděla, že ne. „Stejně by mi tam čuměli, tak ať se kouknou. Když už mám čím, tak se pochlubím.“ 

Pokud to měla být strategie, jak na sebe strhnout pozornost, tak byla stoprocentně úspěšná. Bylo vtipné sledovat okolní tanečníky, kteří se svým partnerkám, když Lenka procházela okolo, věnovali jen s obtížemi. A umím si představit, jaké měli téma k hovoru poté, co vznešeně proplula kolem.

Nejsem „horňák“, takže byť se mi ňadra líbí, neulítávám na nich tak moc. Chodil jsem v mládí s holkou s překrásnýma nohama. Štíhlé, turistikou tak akorát vypracované , dlouhé a tvarově ideální. Prostě když měla lodičky a krátkou sukni byla radost na ni pohledět a já byl pyšný na to, že se můžu pokochat i výš, než končí sukně. Nejsem fetišista žádném směru, nicméně umím je pochopit. 

Pokud je někdo nadšený z chodidel nebo silonek, proč ne. Foot fetish nikomu neubližuje a naopak sexy zážitek do může posunou mnohem výš. Sex má být radost a pokud to oběma z páru vyhovuje, proč si tu radost nedopřát. Mimochodem silonky dokáží vytáhnout půvab žen a dívek o několik levelů výš. Mnohé to ví a dokáží toho využít. Ovšem ví to i prodejci a skutečně sexy silonky a podvazky nejsou zrovna laciná záležitost. Ale jak se říká, každá sranda něco stojí.

Foot fetish je mezi námi muži rozšířený víc, než to na první pohled vypadá. Moc se o něm nemluví ale z hlediska sexuálního fetišismu patří k těm nejrozšířenějším. Jde o poměrně širokou škálu činností, které foot fetišistu může vzrušovat. Od pohledu na chodilo v silonkách až po líbání nohou. Jenže je to úplně stejné jako s ňadry. Taky nás vzrušuje pohled na ně a pokud se dají políbit…? A přijde to někomu divné? Tak vidíte.

Zrovna foot fetišismus docela chápu, byť sám mu nepropadám. Mnohem vzdálenější je jsou mi praktiky v nichž figurují důtky a latex, ale to neznamená, že někdo jiný jim není nakloněný. Naučil jsem se lidi neodsuzovat jen pro jejich záliby. V životě jsem potkal hezkou řádku lidí s podivnými zálibami a pokud si dělali radosti v rámci podobně zaměřených, tak o nic nejde. Z hlediska sexuálních fetišů je foot fetish tím nejnormálnějším a možná nejrozšířenějším. Dost možná, že krásné nohy zbožňuje někdo z vašich blízkých, jen o tom nevíte.

A kde případně hledat profesionální službu pod názvem  foot fetish? Praha je z tohoto hlediska tím správným místem… Dámské eskort služby v Praze nabízí zájemcům paletu služeb, schopných uspokojit i ty nejdivočejší fantazie.

Tak jako někdo nechápe sexuální fetišismus, jinému může být zcela nepochopitelná ornitologie. Chodit celé dny po poli a hledat ptáky? Utrácejí strašné peníze za foťáky a dalekohledy jen proto, aby na prchavý okamžik zahlédli opeřence, který není vlastně ani pěkný? A kdy cena zážitku tkví v tom, že se k nám zatoulá vzácně? A vidíte, není takových málo. 

Mykola Kulhánek