Přeskočit na obsah

V Praze existuje množství salonů s nabídkou er. masáží, kam ale s největší pravděpodobností svého partnera dobrovolně nepustíte a raději se o masáž – nejen intimních partií – postaráte sami. Samozřejmě, pokud se experimentu nebráníte, můžeme jen doporučit zkusit takovou proceduru ze zkušených rukou, jaké najdete třeba na www.pleasure-world.com. Chcete-li ale zůstat raději doma, pak jsme pro vás sepsali tento přehled, ve kterém Vám představíme dvě masáže, se kterými Vašeho partnera jistě potěšíte. Uvidíte, že ještě dlouho poté bude na tento zážitek vzpomínat.

 

Příznivý vliv erotických masáží

V průběhu masáže dochází k hluboké relaxaci, která směřuje k dosažení harmonie mezi fyzickou, psychickou i emocionální stránkou.

ÚČINKY PROCEDUR S EROTICKÝCH NÁDECHEM U MUŽŮ I ŽEN:

  • Uvolnění svalů
  • Odbourání napětí a stresu
  • Eliminace bolestí hlavy
  • Poznání potřeb vlastního těla
  • Prevence vzniku potíží s prostatou a vaginálních zánětů
  • Odstraňuje bolesti, které doprovázejí pohlavní styk
  • Zmírňuje problémy s předčasnou ejakulací
  • Zlepšení a zpestření partnerského milostného vztahu

 

Druhy procedur, kterými svého partnera jistě potěšíte

Připravili jsme si pro Vás návod na masáž penisu i prostaty. Ty jsou pro muže velmi příjemné, ale také zdraví prospěšné. Pravidelně prováděná masáž může být účinnou prevencí a prostředkem ke zmírnění i existujících problémů. Pomáhají s prokrvením a jsou doporučované jako součást léčby při chronické bakteriální prostatitidě.

 

Masáž penisu

Požádejte Váš protějšek, aby si lehl zády na připravenou podložku. Je vhodné podložit mu hlavu i hýždě polštářem. Vyzvěte ho, aby se mírně pokrčil v kolenou a dal nohy od sebe. Díky tomu se pohodlně dostanete k mužskému přirození.

Použijte vhodný masážní olej, zahřejte si ho v dlaních a následně ho rozetřete po těle. Použijte různé hmaty a doteky, kterými dosáhnete naprostého uvolnění masírovaného. Nejedná se o soutěž, a proto nikam nepospíchejte.

Přejděte ke stimulaci intimních partií. Uchopte penis do jedné ruky pomocí palce a ukazováčku. Postupujte od kořene směrem k žaludu. Na vrcholu si počínejte velmi opatrně. V tomto místě je množství nervových zakončení, proto je tato oblast obzvláště citlivá i na sebemenší dotek. Druhou rukou mezitím stimulujte oblast mezi varlaty a análním otvorem. V těchto místech se nachází také mužský bod G, proto nevyvíjejte nepřiměřeně velký tlak.

Vyvrcholení záměrně oddalujte, věnujte dostatek času penisu, varlatům i hrázi. Postupujte pomalu a přitlačte vždy, jen pokud Vám dá partner znamení. Chcete přeci, aby mu bylo vše, co děláte, příjemné.

 

Masáž prostaty

Se stimulací je vhodné začít vždy zvenčí. Prostata se nachází v prostoru pod varlaty. Při masáži postupujte směrem k análnímu otvoru.

Jedná se o techniku, kterou je nutné provádět maximálně opatrně. Je vhodné začít masáží spodní částí zad a hýždí. Tím dosáhnete toho, že se partner uvolní a v takový moment je vhodné přejít k přímé stimulaci.

Nejlepší poloha je vleže na břiše, ale vhodná je rovněž i taková, kterou jsme zmiňovali u předchozí procedury. Ke stimulaci použijte lubrikační gel, který si naneste na prst a ten následně opatrně vsuňte do análního otvoru. Poté přejděte k jemnému mnutí bouličky, která se nachází na vnitřní straně.

Aby bylo vyvrcholení co nejvíce intenzivní, přestaňte těsně před ním. Po pár vteřinách opět pokračujte v masáži prostaty, přičemž druhou rukou můžete dráždit penis. Tento postup několikrát zopakujte.

Tip: Přečtěte si, s jakými zdravotními problémy pomáhá ženám i mužům pilates.

Výše uvedená doporučení berte spíše jako odrazový můstek. Zásadní je empatie, proto se zkuste naladit na partnerovu vlnu a řiďte se jeho projevy. Dopředu si také domluvte nějaké heslo, které použije vždy, když mu bude něco nepříjemné. Dejte si také záležet s přípravou. Snažte se o navození příjemné atmosféry, ve které se Vám bude dobře relaxovat. K tomu jistě pomůže tlumené osvětlení, oblíbená hudba a pár vonných svíček.

Dopřáli byste masáž prostaty svému partnerovi rádi, nebo byste měli vůči této technice předsudky?

Mykola Kulhánek