Přeskočit na obsah

V posledních několika letech došlo k prudkému nárůstu zájemců o erotické masáže poskytované kvalifikovanými masérkami v pražských salonech.  V tomto článku se zaměříme na nabídku služeb a specifikaci jednotlivých procedur. Zjistíte, jak vypadá typický návštěvník a jaké důvody zapříčinily rozmach těchto služeb.

Čím je nabídka erotických masáží v Praze ovlivněna

POPTÁVKA

Kde je poptávka, tam je i nabídka a v případě pražských salonu je opravdu z čeho vybírat. Salony dokázaly příznivé situace na trhu využít a erotické masáže pozvedly na kvalitní úroveň. Procedur existuje přehršel a na své si přijde opravdu každý zájemce o takové služby.

TURISTIKA

Praha patří mezi světové metropole. Každoročně roste počet zahraničních hostů, kteří zde stráví několik nocí. Jen během první poloviny roku 2019 navštívilo Prahu 3 670 000 lidí. Průměrně zde strávili 2,3 noci. Návštěvnost Prahy během celého roku 2018.

Velké množství lidí sem míří kvůli památkám, ale pravdou zůstává, že pro mnohé je velkou motivací i zábava.

Častým motivem k návštěvě Prahy jsou i rozlučky se svobodou, v rámci kterých turisté využívají nejrůznějších služeb, mezi které patří právě i erotické masáže. Řada agentur takovým skupinkám cizinců nabízí i speciální balíčky, při kterých jim veškeré služby zajistí a postarají se o jejich nezapomenutelný zážitek.

Čím se erotické masáže vyznačují a jakou nabídku můžete nejčastěji spatřit v jednotlivých salonech

Salony nabízející erotické masáže v Praze si budují renomé poskytovatelů kvalitních a profesionálních služeb se zachováním maximální diskrétnosti.

Procedury jsou zasazeny do luxusně vypadajícího prostředí, které je vybaveno s cílem poskytnout svým klientům maximální pohodlí, které umožní jejich plnou koncentraci na příjemný prožitek.

DRUHY MASÁŽÍ, KTERÉ SE V NABÍDCE NEJČASTĚJI OPAKUJÍ

 • Nuru masáž
  • Původem japonská masáž, při které se masérka tře o klienta celým svým tělem.
  • K masáži se používá extra kluzký nuru gel.
 • Tantrická masáž
  • Intimní rituál s dlouhou historií, při kterém dávající pomáhá v přijímajícím objevit a rozvíjet vlastní sexualitu.
 • Masáž prostaty
  • Masáž prostaty se u mužů postará o dosud nepoznané prožitky. Ke stimulaci dochází zevnitř i zvnějšku.
  • Působí příznivě na aktuální zdravotní stav a pomáhá předcházet problémům s prostatou.
  • Je kupována samostatně, nebo jako doplňková masáž.
 • Mýdlová masáž
  • Patří mezi masáže „tělo na tělo“. K masáží se místo gelu používá velké množství speciální pěnové vody s olejem.
 • Párové masáže
  • Při masáži jsou přítomni dva maséři, kteří zároveň masírují dva lidi na samostatných lůžkách.
  • Připomíná klasickou relaxační masáž, která je ozvláštněna o řadu vzrušujících prvků.

Kdo je typickým klientem

Služby jsou poskytovány především mužům, ale řada salonu má svou nabídku rozšířenou i o masáže pro ženy či páry. Někteří těchto služeb využijí jednorázově a vede je k tomu většinou zvědavost. Řada z nich se pravidelně vrací.

Nelze jednoznačně říct, kdo je typickým návštěvník. Masáže jsou vhodné pro každého, kdo chce zkusit něco nového, hluboce relaxovat, oprostit se od každodenního stresu či odbourat psychické bloky.

Klienty jsou i lidé, kteří zde chtějí načerpat inspiraci k praktikám, kterými je možné oživit milostný život.

V textu jsou popsány důvody zvýšeného zájmu o erotické masáže v pražských salonech. Za posledních několik let došlo k prudkému nárůstu míst, která tyto služby poskytují a získávají si čím dál větší oblibu mezi Čechy a zejména cizinci, kteří do Prahy zavítali nejen kvůli památkám, ale především zábavě. Představili jsme vám nejčastější procedury, které se v nabídce masážních salonu vyskytují a upřesnili, kdo je typickým klientem.

Jakou z erotických masáží byste si vybrali, pokud byste se chystali na svou první návštěvu?

Mykola Kulhánek